NeCuNoScuT.malware-site.www

!!! CITITI !!!
Forumul nu a mai fost lucrat de cel putin un an din motivul ca nu se mai tine serverul...
Deci oricare dintre voi aveti vreo idee despre ce as putea face cu forumul si cine ar vrea sa particepe la imbunatatirea lui astept postari la topicul : ,, Astept Idei "

Redirectionare automata dupa 1 secunda Redirectionez

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi

-=[Sad B0y]=- Cerere admin!

In jos 
AutorMesaj
-=[Sad B0y]=-
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 26/12/2009

-=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Empty
MesajSubiect: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1Sam Dec 26, 2009 8:22 pm

Salut! pot primi si eu admin? -=[Sad B0y]=- am intrat pe server si am gasit codati! si niciun admin on! uitatii ipiul 92.84.115.56 juca cu nikul Mimy
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
DinCanal
New Member
New Member

Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 23/12/2009

MesajSubiect: Re: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1Dum Dec 27, 2009 8:19 am

cat timp ai de cand joci pe sv?
Sus In jos
MALA
MALA

Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

MesajSubiect: Re: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1Dum Dec 27, 2009 3:48 pm

Eu Cel Putin Nu Te-am Vazut Pe Server Wink
Sus In jos
DinCanal
New Member
New Member

MesajSubiect: Re: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1Dum Dec 27, 2009 5:32 pm

nici eu ... apropo mala ,dece nu rasp la PM?
Sus In jos
MALA
MALA

Numarul mesajelor : 124
Data de inscriere : 25/01/2009

MesajSubiect: Re: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1Lun Dec 28, 2009 12:32 pm

Pentru ca...Mi-au zis mai multi ca faceai figuri pe srv si ai intrat si cu cod...pentru ca nush ce aveai...de-asta Wink
Sus In jos
DinCanal
New Member
New Member

MesajSubiect: Re: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1Lun Dec 28, 2009 3:20 pm

ti-a zis idiotu ala de DarkAzor ??
P.S. Tia zis buliga sau nushcum =)) si ma injura pe sv ,imi zicea in ***** mati si etc. +avea si cod ,si avea un nume ciudat ,ceva de genu ratatule sau nushcum ...asa avea cod ,imi dadea hs prin zid fara prob ,numai el ti-a zis tie de mn ,tio mai zis cnv in rest? ??? nu cred ,pt ca nu am avut nimic cu nimeni ,uita-te la el ,nici ban nu stie sa dea ,cik nu merge banu permanent ,si inca ceva ,nu stie cum se da ban pe ip sau cum se fac poze !
oricum eu am sa joc pe sv ,ca vrei sau nu vrei sa-mi dai admin ,asta e trb ta ,e sv tau si te respect ,dar cu un codat ca ala n-ai ce sa joci ,i-am zis :suntem chit ,ca el mia futut ranku cu 2 pozitii ,si dupa aia am recuperat o pozitie ,tu crezi ca mie imi plac codatii ??da decat sa imi futa mie ranku ,mai bine il fut eu lor ... atat am avut de spus
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: -=[Sad B0y]=- Cerere admin!   -=[Sad B0y]=-  Cerere admin! Icon_minitime1

Sus In jos

-=[Sad B0y]=- Cerere admin!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
NeCuNoScuT.malware-site.www ::  :: Cereri admine-
Mergi direct la: